Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként más...

Egyéni vállalkozóként más vállalkozás?

Figyelt kérdés

Van már jelenleg egy bejáratott egyéni vállalkozásom megfelelő ügyfélkörrel. Viszont támadt időközben egy új ötletem, ami ideológiai okokból hiteltelenítené a már meglévő vállalkozásom és semmiképpen se szeretném, hogy hozzám kapcsolják.

Online reklámozást is igényelne a dolog, tehát semmiképp sem tudnám titokban tartani. A weboldalakon fel kell tüntetni a cégtulajdonos nevét, adószámát, székhelyet, stb.

Az, hogy milyen néven számlázok már nem számít, mert aki a vásárlóm az egyik vállalkozásomon keresztül, az valószínűleg nem lesz a másiknál is, tehát nagyon szerencsétlennek kell lennem, hogy bárki összekösse a kettőt. Viszont a weboldalon kötelezően fel kell tüntetni az adatokat és akkor lelepleződnék.

Tudom, ez így nagyon talányos, de remélem megértitek, hogy csak körülírtam a problematikát.


Szerintetek hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet anélkül, hogy még egy vállalkozást kelljen létrehoznom, vagy más családtagot bevonni mondjuk másodállásban egyéni vállalkozóként? A névből és az azonos székhelyből valószínűleg ugyanúgy összekötnének.



2017. ápr. 26. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A Magyar Köztársaság nevű felhasználó válasza:


Beszéljen egy könyvelővel. A Magyar Állam módjában nem áll az annak működéséről szóló információ nyújtása a Magyar Állam polgárainak.


Köszönjük az Ön megértését.

2017. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha gyakori neved van, kereshetsz egy székhelyszolgáltatót, és akkor máris más lesz a két cég székhelye.


Szerintem kicsi az esélye, hogy valaki minkét cégeddel kapcsolatba kerül, ráadásul belenéz mindkét cég részletes cégadataiba.

2017. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!