Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítsak...

Milyen vállalkozást indítsak 400 000 forintból?

Figyelt kérdés
Infóból érettségiztem, valami informatikai vállalkozásra gondoltam.
2017. máj. 4. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Milyen vállalkozást indítsak 8 fillérből?
2017. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt ez elég kevés összeg. Talán még egy havi költségekre sem elég.

Másrészt, ha semmi ötleted nincs, akkor nem érdemes. Csak valami konkrét, átütő, hiánypótló ötlettel van értelme foglalkozni.

2017. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Ebből még egy boltot sem tudsz nyitni vagy szerelőműhelyt.
2017. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Egy otthoni thai masszas szalon talan kijon belole.
2017. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
olyat ami kis eszközigényű és amihez értesz.
2017. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem több ötletem is van, de ezeket nem fogom ide leírni hanem inkább megcsinálom én ha majd lesz négyszázezrem.
2017. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nano-vállalkozást. :)
2017. máj. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

számítógép szervíz, programozói munkák ( ha jól ismersz valamilyen programnyelvet - elég nagy hiány van jó szakemberekből ). De akár magadba, a saját tudásodba is fektetheted, legalább egy részét, hogy kitanulj valami jól eladható infós szakmát, és eladd benne magad ( Pluralsight, Lynda.com, Total Training, Udemy stb. a barátaid ).

Emellett ajánlom a Fivosz-t ( [link] ) kapcsolatépítésre.

Ha jól tudom, akkor van egy Fiatalok vállalkozóvá válását segítő program is. Nézz ennek is utána.

2017. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel senkit a pénzed, végzettséged, ha vállalkozni akarsz. Mihez értesz? Csináld azt! Legyél egyéni vállalkozó, szinte nulla működési költséggel (havi 50.000 KATA, ha van főállásod akkor csak 25.000 + iparűzési adó évente 50.000) és vágj bele. Infó érettségivel rendelkezem én is, de attól még használható, értékes tudással nem (ezen a téren). Legyél programozó (Java, C++, C#), webfejlesztő (akár wordpress). Ezekkel lehet már kezdeni valamit. Sok sikert!
2017. máj. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!