Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üzlethelység megvétele és...

Amper22 kérdése:

Üzlethelység megvétele és bérbeadása buktatói?

Figyelt kérdés
Belvárosban forgalmas helyen elado egy 9 nm es bolthely 2,5M ftert. Aki eladja miert nem adja ki? Ha megveszem es kiadom bérbe egy boltnak, az megéri-e, mik a buktatók?

#bérbeadás #Üzlethelység
2017. máj. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem tudod kiadni?

Vagy csak annyiért, hogy 50 év alatt térül meg?

2017. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Az nagyon alacsony ár. Melyik kerület, utca?

Hogy miért adja el, millió oka lehet. Lehet hogy örökölték és kell a pénz, stb.

2017. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megtérülnie nem kell, mert a bolthelység továbbra is éri az árát, amiért megvenném. Amugy meg forgalmas belvárosban szerintem ki lehetne adni. Kecskemét.
2017. máj. 14. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát, vidéken már neccesebb, azt nem tudom. Pesten fél óra alatt kivennék, az biztos.
2017. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
#4 pesten ennyiért el se adnák..
2017. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Azért nem adja ki mert pl kell neki a pénz.

9nm nagyon picike, kérdés ki tudod e adni folyamatosan, és adózás után mi marad neked belőle.

2017. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Buktatók a bérlőd nem fizet, neked meg kell áfát és nyereségadót fizetned a be nem folyt pénz után is. Haverom vállalkozása pl. bedőlt ő havi 240 000-ért bérelt üzlethelyiséget, 3 hónap elmaradása volt, ennek az áfatartalma 194e Ft, ráadásul nyereségadót is fizethet a nem létező bevétel után a bérbeadó cég.
2017. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!