Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek milyen vállalkozási...

Kinek milyen vállalkozási ötlete volt már és miért nem vágott bele?

Figyelt kérdés
2017. jún. 7. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínából akartam behozni egy terméket. Rendeltem mintadarabokat, de túl gagyi volt ahhoz hogy kellő tételben lehessen értékesíteni.
2017. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

van ez a "víz nélküli autómosás".. tetszett, de nem volt 300e-em a kezdőcsomagra.. + sajnos még több kellett volna a vállalkozóihoz, meg a marketingre is


több weboldal6alkalmazás ötlet szintén kukázódott, mert horror áron vannka ezek.


amúgy ha ötlet kell, akkor itt találsz 180+ darabot


[link]

2017. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen, hogy mi volt az ötlet, ami lényeges (és egyértelmű is), hogy a szükséges tőke hiánya miatt nem vágtam bele, mint ahogy a többi 1000000000000 ötlet is emiatt halálozik el!


Ilyenkor szokott lenni, hogy dolgozz és tegyél álmaidért mantra, vegyél fel hitelt (a nincsre hitelt sem adnak, bár ezt sokan nem tudják felfogni!), te sem hittél benne és azért nem vágtál bele, satöbbi sületlenség...


Nos dolgoztam érte heti 50-60 órát, spóroltam rá 10 évig, a fizetésemből átlag havi 30e-et költöttem, így 7 év alatt összejött az eredetileg szükséges összeg.


Az árak emelkedése miatt további 3 évet bele kellett tolnom, közben megint emelkedett minden ára.

Most ott tartok, ahol a part szakad, a Ft nagyot zuhant vásárlóerő terén főként az elmúlt 3 évben, jelenleg a szükséges tőke durván 30%-a van meg.


Ilyen ütemben hiába a sok nélkülözés a sok extra munka és túlóra, hiába ment rá a fiatalságom, soha nem lesz belőle

semmi :)


7-8 éve még környezetvédelmi díjakat osztogattak az elképzelésemet később megvalósító vállalkozásoknak, manapság meg boszorkányüldözés és szidalmazás jár még az említéséért is.

2017. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engem azért érdekelne az ötlet
2017. jún. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!