Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozásom úgy néz ki hogy...

Vállalkozásom úgy néz ki hogy becsődölt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sajnos egy bizonyos szolgáltatást adtam, amit ha most egyik pillanatról a másikra beszüntetek, engem felkoncolnak az emberek. Viszont tovább bohóckodni már nem akarok, eleget szívtam az elmúlt 10 évben. Elegem van az emberekből, illetve a viselkedésükből, elegem van abból, hogy kb éjjel nappal készenlétben kell lenni, bármi van, azonnal ugrani, mert ha nem akkor egyből én vagyok a sz*r. Tehát mi történik ha pl holnap bejelentem a megfelelő helyen hogy ennyi volt?
2017. jún. 28. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eladni a céget, lehet ezzel járnál a legjobban így az emberek is békén hagynak mert megmarad a helyük csak főnök váltás lesz. Ha meg itt és most kijelented hogy ennyi volt akkor sem szüntetheted meg egyik napról a másikra, kell felmondási idő, stb, és ez több hónap. Aztán kifizetni mindenkit és arra a gatyád is rámegy. Én azt mondom ha elbírod adni a céged azzal jársz a legjobban.
2017. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es, egyáltalán nem biztos, hogy cége van - lehet, hogy egyéni vállalkozó és azt nem lehet eladni, csak megszüntetni a szolgáltatást..



"Vállalkozásom úgy néz ki hogy becsődölt....

ha most egyik pillanatról a másikra beszüntetek, engem felkoncolnak az emberek."


Kérdező, úgy tűnik, ellentétes információkat közöltél: leírásod alapján nem a vállalkozás csődölt be (az nagyon is menne), hanem Te. Neked lett eleged...

Nem tudom, milyen jellegű szolgáltatás, de ha megoldható, szép fokozatosan építsd le a kuncsafjaidat és akkor talán ők sem koncolnak fel, mert lesz idejük megbarátkozni a gondolattal, más szolgáltatót keresni.

Így látatlanban csak ennyit tudok javasolni.

Illetve még egyet :-) Emeld meg az árakat és akkor maguktól elmaradnak a kuncsaftok - ha mégsem, akkor meg Neked is jobban megéri :-)

2017. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!