Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek, ha csomagküldésko...

Szerintetek, ha csomagküldéskor adunk a termékünk mellé valami olcsó de azért használható ajándékot, az örömet okoz s növeli a későbbi vásárlási kedvet, vagy inkább spam jellegű, csökkenti a kedvet, esetleg semleges? Ki szerint melyik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
vevőként semleges, könyvelőként meg néha rémálom utólag megtudni :D
2017. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezt a könyvelős dolgot hogy érted? mi a rémálom?
2017. júl. 26. 13:59
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Hogy nem mindegy, hogyan adod. Meg mekkora értékben. És mikor derül ki, hogy adtál... mert utálatos dolog önellenőrizni :)
2017. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na de miért nem lehet a könyvelőnek az elején elmondani?
2017. júl. 26. 14:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy csak én hiszem, hogy az ember a könyvelőjével megbeszéli a gazdasági lépéseket?
2017. júl. 26. 14:03
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Az értelmesebbje. De sajnos vannak idióták. Egyre inkább utóbbi van többségben, sajnos.

Mindenképpen beszélj vele előtte.


Egyébként vásárlóként engem nem igazán befolyásol, ha kapok valamit, pláne nem, ha semmi haszna. Olyan előfordult, hogy vettem valamit és másik termékből kaptam mintát, ami tetszett, vettem belőle... de ezt is óvatosan, mert ha az egyik arckrémem cserélem le másikra, neked az nem haszon, tehát valami mást adj, mint amit vásároltak.

2017. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a tanácsot.


Mondjuk ha belegondolok, más téren én is találkoztam már megmagyarázhatatlan idiotizmussal, de valamiért ezt folyton elfelejtem s abban hiszek, hogy az ember értelmes. (Lehet abba kéne hagynom mielőtt még komolyan ráfaragok.)

2017. júl. 26. 14:11
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Mi antikváriumból szoktunk könyveket rendelni, szoktak adni ajándékkönyvet. Mindig viccelődünk vele hogy így szabadulnak meg a szeméttől, mert annyira olyan könyveket adnak ami senkinek nem kell. Én inkább egy köszönőlapfélét küldenék, hogy "Köszönjük hogy nálunk vásároltál!" és még 1 mondat kedves szöveg. És az egész legyen jól megdesignolva, jó illusztrációval.
2017. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk sokan megköszönték már az aprócska ajándékot. Biztosan nem negatív, senki nem haragszik meg érte, ha pedig vannak, akik örülnek, csak jól járhatsz vele.

Csak ne legyen reklámszaga (pl. termékminta).

2017. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Viszonylag gyakran vásárolok neten, számomra a leghasznosabb "ajándék" egy ötletes és informatív névjegy. Egyrészt ha újra rendelnék, nem kell mindenféle almappákból előhalásznom az elérhetőséget, másrészt ha egy ismerősnek megtetszik a termék, rögtön meg tudom mutatni, kit és hol keressenek.
2017. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!