Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Norbi udpate franchiseba...

Norbi udpate franchiseba csatlakozásról mi a véleményetek? Milyen árréssel dolgoznak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A termékek drágák, itt a környéken több ilyen bolt is megszűnt, gondolom a franchise díj sem két fillér havonta.
2017. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok update 1 üzlet ment csődbe és zárt be az utóbbi években, a részvénye minuszba esett, és Agassi is szerződést bontott az ürgével. Nem éri meg update boltot üzemeltetni, én pl. addig vettem a termékeit amig kétszer egymás után nem volt romlott kaja a csomagolásban. Valamint nagyon kicsi rajta az árrésed, mert a Norbi legyártatja cégekkel a termékeit amire a pékség, a gyár stb ráteszi a saját hasznát, majd jön a Norbi árrése és végül a tiéd ami a legalacsonyabb, és ha nem vagy forgalmas helyen mint egy bevásárlóközpont ahol 3-400 ezertől indulnak a bérleti díjak ott tartasz, hogy éppen, hogy megélsz.
2017. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bocs, de honnan veszitek az infótokat? konkrétan tudjátok, h mekkora az árrés vagy csak rámondtok vmit jómagyar módjára? :D

én rengeteg update üzletet láttam Bp-n, ami évek óta üzemel...gondolom, megéri, ha még évek múltán is foglalkoznak vele..

2017. aug. 14. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan boltot ami konkrétan csődbe ment pedig jó helyen volt.
2017. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hol?;)
2017. szept. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!