Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik országban tudnék a...

Melyik országban tudnék a legjobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Fodrász vagyok és szeretnék vállalkozást indítani. Angolul tudok így olyan ország lenne kézenfekvő ahol angolul beszélnek. Mondjuk ott van Amerika nagy része. De azon belül melyik ország? Vagy inkább Anglia?

2017. aug. 4. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Amerikába nem olyan egyszerű beutazni még fehér emberként sem, nemhogy letelepedni. Mindenképpen Anglia vagy esetleg Hollandia.
2017. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

"Amerika" nagy részéből csak az USA-ban és Kanadában beszélnek angolul. Ez 2 db ország. Ebből az USA-ba munkát vállalni gyakorlatilag lehetetlen. Kanada lényegesen könnyebb de oda sem triviális, illetve kétnyelvű ország, sok helyen a francia dominál.


Anglia épp most készül kilépni az EU-ból, úgyhogy az sem könnyű dió, ráadásul ott szalont nyitni iszonyat pénz.

2017. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ezek nagyon elgondolkodtattak. Jelenleg egy szalonban dolgozom és külföldön is tudnék így dolgozni és ezel kialakulna egy kisebb vendégköröm is. Ezután ha összegyűlik a pénzem akkor nyitnék egy szalont, persze ebben a szüleim is támogatnak. De ezek még csak elképzelések, pontosabban ÁLMOK:) Várom a további válaszokat!;)
2017. aug. 4. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az USÁra gondolt a kérdező, nem pedig Brazilia valamelyik nyomortelepére. Nem kell itt kukacoskodni, az amerikaiak többsége úgyis úgy gondolja hogy ők AMERIKA. Nekem van kint rokonom, de ő oda is házasodott de még igy is nehéz volt letelepednie. Ausztrália is szóba jöhet, de akkor gyakorold az akcentust. :DD
2017. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igen az USA-ra gondoltam:) Ausztrália eszembe sem jutott de ez egy nagyon jó ötlet! Köszi a választ! Még mindig várom a válaszokat!:D
2017. aug. 4. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Új-Zéland?

Egyébként Hollandiában, Norvégiában, Svédországban, Dániában, Finnországban boldogulsz angolul. Persze hosszútávon mindenféle képen meg kell tanulnod a helyi nyelvet, de ez ne tartson vissza. Az, hogy fodrászként mennyire tudsz boldogulni azt nem tudom, előbb utóbb biztos.

2017. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem volt kint fodrász haverom az USA ban Las Vegasban, ő alkalmazottként akart munkát vállalni. Megkérdezték mennyit kérne, mire azt mondta havi 2000 dollár elég lenne neki. A válasz:

"Ennyiért két mexikóit tudok felvenni."

Évi 44 ezer dollár kereset alatt, kb. kint csórónak számítasz.

2017. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Osztrákban és Németországban könnyű elhelyezkedni ha ügyes vagy, és durván keresnek..Amerikát hanyagold, Angliában meg nehéz elhelyezkedni még ha ügyes is vagy
2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!