Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshop helyett weblap lehet...

Webshop helyett weblap lehet a megfelelő választás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Csupán maximum 20 típusú terméket szeretnék online értékesíteni.

Arra gondoltam, hogy ehez nem szükséges webshop felület, hanem csupán készítenék egy weboldalt, ahol bemutathatom azt a pár terméket, és tennék hozzá megrendelő lapot ahol ki lehet választani a típust.


Van ennek valami buktatója, vagy így is jól működhet (egyelőre)?

Tudsz mutatni ilyen típusú "webáruházat"?


2017. aug. 9. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Jól gondolod, 20 termékhez inkább sales oldal kell, nem webshop.


Webshop akkor kell, ha viszonylag kevés ismeretet igénylő termékeid vannak, de sokféle.


(Nem vagyok profi, sokat nem tudok a témáról.)

2017. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van ha valaki két különböző terméket akar vásárolni?
2017. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utóbbi kérdés jogos.

Nem tudom, akkor hogyan adódik le egyben a megrendelés.

Esetleg, ha nem kizárólagos választást adok amikor választani kell, hanem többet is meg lehet jelölni....

2017. aug. 10. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A webshop lényege a kosár, össze lehet válogatni a termékeket és egyben kifizetni. De ha max. 20 termék van ami egy oldalon elfér, akkor jó lehet egy beikszelős megoldás.
2017. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!