Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hónapok óta nem működik a...

Hónapok óta nem működik a Rendelkezési Nyilvántartás miért?

Figyelt kérdés

Hogy lehet milliárdokból ilyen trehány munkát csinálni?


[link]


ez ment 1 hónapja is hogy be sem lehetett jelentkezni, most meg nem tudja aláírni a rendelkezést.



Miért ekkora xar a rendszer, hogy alapfunkciókat sem lehet elvégezni?



Tényleg ennyire képes ez a kormány? Ennyire képtelenek rendet tartani a közigazgatásban?



Hány milliárdot szórnak el erre?


Egyáltalán foglalkozik bárki a problémával?



A legprimitívebb weboldalon is előjön egy elnézést, hiba történt itt és itt jelezhet a webmesternek.



Van még szakember ebben az országban vagy már mindenkit elkergettek?


Esetleg jött a helyére derékrománkőműves 90-ben.



2017. aug. 29. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soros
2017. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na igen, rá nem gondoltam. Tuti ő fizette le az IT-seket.

Azonnali plakátkampányt és TV2ORIGO reklámcunamit elrendelni!


Kerül amibe kerül!

2017. aug. 29. 20:32
 3/12 A kérdező kommentje:

Rendelkezés érvényesítése!

Tájékoztatjuk, hogy a rendelkezése az ÁSZF-ben foglaltaknak megfelelően rögzítésre került, de annak hitelesítése rendszerhiba miatt meghiúsult.


Hitelesítés nélkül a rendelkezés érvénytelen. A főmenüben (későbbi bejelentkezést követően is) ismételten megpróbálhatja a hitelesítés elvégzését, vagy törölheti a rendelkezést.



Ezt nyomja a milliárdos rendszerük folyamatosan, reggel már jeleztem nekik, de a "kérjük türelmét" és "szólunk az informatikusoknak" óta semmi nem történt.


Nyaralnak?

Mert ma van az utolsó határidő, hogy kapcsolattartási elérhetőséget megadjak.


Köszönöm ennek a fantasztikus rendszernek, hogy NEM MŰKÖDIK!



10 millió ember nevében köszönöm!

2017. aug. 30. 16:50
 4/12 A kérdező kommentje:

Ezt tudja a rendszerük


[link]

2017. aug. 30. 17:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit hisztizel? Kérdezted már tőlük, hogy mi a baj? Szóltál már? Vagy csak idejöttél tombolni? :D
2017. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

tudsz olvasni?


kérlek olvas el újra te szerencsétlen.


hátha megtalálod a "reggel már jeleztem nekik" kulcsmondatot.


Na takarodj innen.

2017. aug. 30. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz már, ugye nem leszel öngyilkos amiatt mert nem működik? :D Minek írtad ki a kérdést? Jó őrjöngeni? :D Mutass még printscreeneket légyszi. :D
2017. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Te minek jöttél beugatni?


Én egy valós problémára hívtam fel a figyelmet, hogy a milliárdokból fejlesztett rendszer ami 10 millió embert kell kellene kiszolgálni nem működik, ráadásul törvényben meghatározott kötelességének nem tud megfelelni a szerencsétlen adófizető, mert egy hozzád hasonló szerencsétlen hülyegyerek nem végezte el tisztességesen a feladatát.


Valamint itt naplózom, mint digitális bizonyíték, hogy adott óra-perc -kor ez és ez a probléma adódott, hogy később egy peres eljárásban mint bizonyíték szerepeljen.


Na takarodó, mert lassan át kell állj a kora esti lefekvésre, jövő héten kezdődik pistike az általános iskolád.

2017. aug. 30. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Tombolj, naplózz egész éjjel 😀 Nem járok iskolába, mert nem tudok olvasni, se írni még. Bölcsis vagyok.
2017. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Visszaértek a nyaralásból, megcsinálták.
2017. aug. 31. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!