Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hányas számú tevékenységi kör...

Hányas számú tevékenységi kör az, amivel saját vállalkozás keretében varrhatnék pl. neszeszereket, egyszerűbb táskákat, edényfogókat stb?

Figyelt kérdés
Nincs varrónői vagy egyéb, varrással kapcsolatos végzettségem.

2017. szept. 3. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem egy konkrét szám. A listát átnéztem már.
2017. szept. 4. 06:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nézted át.
2017. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy hányas számú. Nem az összes tevékenység listáját kértem. Átnéztem, de nem értek hozzá. Aki így végez tevékenységet, biztosan kapásból tudna segíteni. Ha nem értesz hozzá, nem baj, de nekem ez nem volt segítség.
2017. szept. 4. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem. Ott van. 30 másodperc volt.

Ne felejtsd majd a vállalkozás indításával, működtetésével és adózással kapcsolatos kérdéseket is itt a GYK-n feltenni, szakemberrel való konzultáció helyett.

Csoki.

2017. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem a környezetedben szívesen fogadják ezt a hozzáállást. Nekem nem jön be, de ez legyen az én bajom. Továbbra is szívesen fogadok valóban segítő szándékú válaszokat.
2017. szept. 5. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!