Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanál...

Milyen vállalkozást indítanál 50M Ft-ból?

Figyelt kérdés

Ha meglenne ez az összeg kp-ban, milyen vállalkozást indítanátok?

A részvénybe, ingatlanba tenném vonalat most hagyjuk, kimondottan vállalkozást nézzünk.



2017. okt. 9. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Mi az amihez értesz? Mert ha semmihez, akkor ez ahhoz nagyon kevés pénz.
2017. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer figyelmesen a kérdést.
2017. okt. 9. 10:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Kisebb panzió, dauercamping, gyorsbüfé házhoz szállítással.
2017. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezt már pár napja minden nap megkérdezted, de te vagy az a tipikus fajta, aki örököl tizen-20n évesen 50 milliót, és azt se tudja, hogyan kell egy vállalkozást elintézni, és Gyik-n kér tanácsokat. Ha ennyire nem értesz a témához, inkább adakozd el, mertúgy több haszna lehetséges, ha elbukod!
2017. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elolvstam a kérdést mégegyszer. Tegyük fel van 2 ötlet amit itt mutatnak neked.


1. Orvosi műszer piacradobása ami azt ígéri hogy forradalmasítja a rákszűrést.

2. Luxusétterem a Duna-parton.


Ha nem értesz se az orvostudományhoz, se az étteremüzemeltetéshez, akkor honnan a bánatból fogod tudni hogy melyik vállalkozás lesz a nyerő?!

2017. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A magyar vállalkozók mind képzett , szorgalmas, jogszabály ismerő és betartó pénzügyi zsenik , mert így születtek. Te aki örököltél, nyertél pénzt labdába sem rúghatsz mellettük. Ilyen emberektől akik itt válaszolgatnak pedig ne is várj segítséget.
2017. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Aki GYK-n kérdez üzleti ügyben az sikeres ember nem lehet.
2017. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kérdés nem róla szól, hanem rólatok.

Mi ezen olyan bonyolult? Nem tudjátok elképzelni, hogy örököltök/nyertek/megkerestek 50M Ft-ot és vállalkozásba akartok kezdeni?

2017. okt. 9. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Simán el tudom képzelni, hogy valakinek az ölébe hull ennyi pénz. Örököl egy jobb családi házat egy jobb környéken és ennyi. Nagyon sok embernek van ekkora vagyona csak nincs a homlokukra tetoválva.

Akkor, ha fiatal vagy és egyedülálló húzz el ebből az országból. Ennyiért Németországban kapsz lakást ( egy ottani Győr méretű városban ) falun akár házat is. Nem kell lakbért fizetned és így még a legqarabb fizetésből is jól és gondok nélkül tudsz élni . Egy itteni nagyképű , ügyeskedő vállalkozsó életénél biztosan jobb életed lesz .

2017. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tuti ötletem. Keress privátban ha érdekel a tippem. Ilyen még nincs Magyarországon, nem sok kockázat van benne, de sok pénz van benne, nagyon sok. Én sajnos már külföldön élek, és ez otthonra egy remek ötlet.
2017. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!