Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Motorkerékpár szerelő? Lehetsé...

Motorkerékpár szerelő? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv.

Érdeklődni szeretnék arról, hogy milyen lehetőségeim vannak cég alapítás és annak támogatására?

Szeretnek Motorkerékpár szervizt nyitni anyagi és induló tőke sajnos nem áll rendelkezésemre de üzleti tervem van.

Milyen papírok szükségesek esetleg állami finanszírozásra lehetőség van-e?

Válaszotokat előre is köszönöm!!



2017. okt. 20. 17:18
 1/8 anonim válasza:
Hát,ahogy én utána olvastam ebben a témában,mindenképp egy ügyvédi irodához kell fordulni.Gondolom részletesen elmagyaráz mindent illetve tanácsokat fog adni.
2017. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ügyvéd miben tudna segíteni?

Vagy egyáltalán mi köze van ehez?

2017. okt. 21. 10:30
 3/8 anonim válasza:
Nos.Ügyvédi irodában a jogászok fognak tudni segíteni.Előző válaszból lemaradt.Segít megfelelő bankszámlát nyitni,esetleges kapcsolatokat felsorolni....stb.De ő biztos többet tud mondani ez ügyben.
2017. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg tudsz valamit az állami visszanem térítendő finanszírozásról mondani?

Megkeresnek majd egy ügyvédi irodát.

2017. okt. 21. 20:02
 5/8 veterán vas ***** válasza:

Nagyon komoly összeköttetésekkel lehetséges olyan támogatás, hogy ha elindítasz egy a beruházást pl. 10.millióval, és megtámogatnak 5. millióval.

/leginkább ez is csak valamilyen pályázat megnyerése után/

Na de olyan, hogy csak terveid vannak de semmi pénzed...... :(

Szóba sem állnak veled.

2017. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. Egy vállalkozás indításához mi köze ügyvédnek? Vagy egyéni vállalkozóiba csinálod, vagy gazdasági társaságként amit ajánl a könyvelő. Ügyvédnél max.hitelesíti az alapító okiratot. Ennyi.
2017. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cégtámogatáshoz pályázatíró kell, könyvelőtársaságok is foglalkoznak ilyennel. Induló vállalkozás nem jogosult ilyenre úgy tudom. Lezárt két nyereséges év kell hozzá azt hiszem.
2017. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm akkor valami mást kell kitalálni !!
2017. okt. 23. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!