Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Etikailag ez mennyire megkérdő...

Etikailag ez mennyire megkérdőjelezhető? (facebook csoport)

Figyelt kérdés

Csináltam egy üzleti jellegű facebook csoportot egy olyan témával ami sok embert érdekel és üzletileg forrópont. Nem írom le mi de olyasmi mint hogy mondjuk.


"építkezés"

Már 1000 tagot számlál a csoport, viszont azóta sem hagytam jóvá egyetlen hirdetést sem, ahol más építészek, vagy vállalkozók reklámoznák a saját tevékenységüket, és ha negatív jellegű tevékenységet, hozzászólásokat veszek észre, ki is tiltom őket a csoportból.

Nekem túl sok munkám nem jött be, de majd ha több ezer vagy épp tízezer fős lesz a csoport (napi 20-30 jelentkezőm van) elképzelhető, hogy 1-1 üzleti jellegű bejegyzéssel komoly rendkívül célzott reklámra tehetek szert.

Kaptam már ezer panaszt és fenyegetést, hogy miért nem hagyom jóvá a hirdetéseket, de egyelőre nem nagyon reagáltam ezekre.


Szerintem mint a csoport alapítójának és adminisztrátorának megvan a jogom az ilyen tevékenységre. Viszont remélem nem fognak megtalálni az építési vállalkozók ukrán barátai, stb.


Jó ez így? Vagy veszélyes / mocskos dolog?

Én úgy gondolom mindenki ezt csinálja, talán úgy volna a korrekt ha 10 ezer forintot elkérnék egy hirdetésért, így én is jól járok, és a hirdető is. De ahogy egy hirdetés megjelenik a falon rögtön az összes tag figyelmét oda vonzza és magamtól veszem el a jövőbeli munkát.


Kíváncsi vagyok a véleményekre. és próbáljátok meg átélni az én nézőpontomat. nem építészetről van szó, de azon belül egy specifikus dologról, és senkinek sem jutott még eszébe erre csoportot alapítani. én megcsináltam és gyűlnek a tagok.


2017. nov. 7. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Bekaphatják az építési vállakozók, simis mocsok az összes!
2017. nov. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A te csoportodban azt csinálsz, amit akarsz, te hozod a szabályokat. Egyetlen üzleti csoportban sem engedi senki, hogy a konkurencia reklámozzon. Aki vergődik, azt vágd ki a csoportból. Ennyi.
2017. nov. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!