Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruház mint vállalkozás?

Webáruház mint vállalkozás?

Figyelt kérdés
Nem a vállalkozás indításának gyakorlati folyamatáról, nem az adózásról és nem a technikai, informatikai részéről szól a kérdés. Aki szeretne vállalkozni az ennyi infót tudjon már összeszedni, szerintem... Amiben gyakorlati tapasztalatokra, tanácsokra lenne szükségem az sokkal inkább a termék, termékkör kiválasztása. Van ugyan egy alap ötletem, de szeretnék több lehetőséget is kidolgozni és azokból kiválasztani azt ami végül megvalósításra kerül. Tudom, hogy gyakorlatilag bármit el lehet adni megfelelő marketinggel, mégis vannak talán olyan termékek amiknek nehezebb lehet vevőkört építeni, amíg másoknak meg lehet picit egyszerűbb. Ha egy mód van rá olyanok hozzászólásait várnám akiknek van gyakorlati tapasztalatuk a témában. Nyilván nem egy kész üzleti tervet szeretnék kuncsorogni, csak beszélgetnék a témáról másokkal. Köszönöm!

2017. nov. 23. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle rosszindulat nélkül, pont azt a lényeget kérdezed, amitől egyedivé válhat a webáruházad. Írj privátot, dumálhatunk a dologról.
2017. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Csak gondolj bele. :

Egy pontenciális konkukernciának elárulnád, hogy mi a tuti?

Gondolom te se tennéd.

Sablon webáruházakból van millió. Neked kellene felmérni a piacot. Neked kellene meggyőzni a vevőket, hogy miért nálad vásároljanak és ne a 100.-ik webáruháztól, esetleg közvetlen a gyártótól. Valami egyedit kell kitalálnod, hogy téged válasszanak. Az internet tele van adatokkal. Készits saját magad statisztikát, hogy mi a tuti. És igen, gyakorlatilag bármit el lehet adni, ha jól tálalod. (Még a sz*rt is.) Viszont amit el akarsz adni, ahhoz jól kell érteni.



Sok sikert. Ha tudod mit akarsz, akkor hajrá.

2017. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mir árulnál mennyi a tőkéd? Ez a legfontosabb.
2017. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni (nem kiröhögni!), hogy gyárlátogatásos videókat nézegetek, és próbálom kitalálni, mik azok a termékek, amikre érdemes alapozni. Apró vacakoktól kezdve, mint pl. szegecsek, rugók, különleges zsákok (pl. a faipar számára), a nagyobb értékű dolgokon keresztül (pl. fémmegmunkáló szerszámok), sok mindenre lehet építeni. Ezeket nyilván kkv-knak lehet eladni.
2017. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!