Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találhatok befektetőt/befe...

Hol találhatok befektetőt/befektetőket?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem amit szeretnék megvalósítani. Az ötlet hibátlan és már konkrétan tervem is van a kivitelezésre.

A befektető igazából társ lenne és neki passzív jövedelemként működne, mivel a munka nagyrésze az enyém lenne.

2019 elején valószínűleg önerőből sikerül elindítanom ezt az egészet, de jelen problémáim miatt muszáj felajánlanom a társulás lehetőségét.

A kérdésem hogy hol találhatok olyan személyeket akik segítenének nekem elindítani ezt az egészet?

Olyan dolgokra gondolok mint pl.: kickstarter, csak én 1 maximum 2 személy befektetését/társulását várom.

Vagy van-e olyan bank ami ezt az egészet finanszírozná?

Viszonylag nem szükséges túl nagy összeg.... minimum 1,5-3Millió forint -ra lenne szükségem

Hülye és "vicces" "nem hagyhattam ki" válaszokat mellőzük légyszíves, semmi kedvem a sok gyps-hez...



2017. dec. 6. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Írj rám
2017. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet
2017. dec. 6. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Szia írj rám cseréljünk emailt, a részleteket meg ott.
2017. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Aztán ne lepődj meg, ha ez a sok segítőkész fiatalember lenyúlja az ötletedet...
2017. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez egy teljesen publikus dolog, bárki megvalósíthatja (ha van elég szakmai tapasztalata) én nembánom :)

Végül is ha megkapom majd a kölcsönt ígyis-úgyis belekezdek, addig is felajánlom a társulás lehetőségét :)

Ez nem egy olyan dolog amit ellophatnak és én majd emiatt "kiesek a kosárból"

2017. dec. 7. 02:35
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Például itt. De csak akkor kapsz pénzt, ha tényleg életképes a dolog. Általában a jelentkezők 1%-a hoz olyan innovációt, amit érdemes támogatni.

2017. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, köszönöm a válaszokat :)
2017. dec. 7. 09:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üzeneteket és kommenteket, már nem aktuális.... :)
2017. dec. 7. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Vagyis rájöttél, hogy halott ügy.
2017. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!