Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nagyon jó érzékem van a...

Nagyon jó érzékem van a hegesztéshez, legyen az ív, láng, awi, vagy éppen műanyag. Több minősítést is szereztem az iskolában,25év alatti pályakezdő vagyok aki vállalkozást akar nyitni. Mivel érdemes foglalkozni, fémekkel vagy műanyaggal? (megélhetés)

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 14:44
 1/5 Topor G válasza:
Én igazán nem értek hozzá, de szerintem nagyon szerencsés vagy! Hegesztőket mindenhol keresnek a világon, és ha nagyon jó vagy (képzed magad), akkor különleges területen, kitartással, igen jól is kereshetsz! Szóval az én tanácsom: irány a nagyvilág, amíg fiatal vagy!
2017. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hegesztőből hiány van, szarrá keresed magad ha vállalkozóként vagy hegesztő.
2017. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Keress magadnak egy fix ügyfélkört és aludni se fognak hagyni, annyi melót nyomnak rád.
2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aki tudja, az sem fogja ide írni. Senki nem akar magának konkurenciát. Mellesleg, iszonyat sok pénz ebben a szakmában vállalkozást nyitni.
2018. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A műanyaghoz kémiakockának kell lenned. De még akkor is megéri, ha nem vagy az az alkat.
2018. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!