Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Budapesten milyen üzletet...

Budapesten milyen üzletet érdemes nyitni? Esetleg webshop ötlet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Neked semmilyent. Alapvető, ha valahol valamit akarsz, piackutatást végzel, ne mástól várd a csodát.
2017. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Árulj palackbazárt szellemet. Valaki nemrég kérdezte, hogy hol lehet kapni/ rendelni. :D:D:D
2017. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is piackutatás rá gondoltam, de az több milliós tétel. Tudom, hogy a kormány is csinált egy ingyenesen, viszont az nem tudom hol érhető el. Esetleg ebben tudtok segíteni?
2017. dec. 25. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Jól néznénk ki, ha egy piackutatás több milliós tétel lenne. Ingyenes eszközök vannak rá.
2017. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg??? És ezeket hol talàlom? :)
2017. dec. 25. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem rosszallásból de ha ennyi sem megy, akkor ne vállalkozz.


Egyfelől nem millios tétel a kerdoivem.hu pl.


Emellett a nyitott szem és fül sem ami meglátja hogy épp a sokadik üzletet akarod megnyitni egy azon utcában vagy az emberek nyavajognak mert a környéken nincs.Esetleg kiirtak valahiva üzemeltetési pályázatot már bejáratott üzletre.


A kormány nem csinált ilyet, az a khbank volt. uzletetide cimmel.


De ha ezekről ennyire felületes infoid vannak és igy elnagyolod a ktg vetést hogy leszel eredményes az életben?

2017. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen elképzelésednek lennie kell amit árulni akarsz. Hogy mire van igény általánosan? Van igény csavarokra vagy festékekre. Kiszolgálhatsz csak egy szűk réteget mint például van olyan bolt és webshop ami csak telefon tokokat árul és nagyon sikeresek. Vagy olyan cég is van ami csak motorolajokat árul és azok is sikeresek. Érdemes ilyen szűk rétegre koncentrálni mert abból egyedi és ezért hamar piacvezető és sikeres lehetsz. Meg kell találnod hogy mi az a nagyon szűk termékkör amire még nincs specializált webshop. Például ha külön sör-shop nem létezik még akkor indíthatsz egy csak söröket áruló boltot vagy webshopot (ha ezeket az italokat ugyan még nem kötelező nemzeti boltokba árulni de akkor legfeljebb szlovákiai székhellyel üzemelteted) és akkor a kizárólag csak sör shop annyira egyedi lesz hogy a sör piacon az első lesz és aki sört akar az tőled rendel. Ez csak példa volt.

A titka és a lényege hogy egy szűk termékkörre kell specializálódni és azt a tökélyre fejleszteni. A "mindenes" webshopok közül sokan csak tengődnek és végül vannak akik inkább fel is adják az egészet.

Ezt tapasztalatból mondom mert részt vettem már több webshoppal kapcsolatos munkában az elmúlt 6 évben.

2017. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!