Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek kb. mennyi profito...

Szerintetek kb. mennyi profitot hozna?

Figyelt kérdés

Szóval először is le szeretném szögzni, hogy semmi ilyesmire nincs pénzem, stb. csak unalmamban gondolkodom ilyeneken. Szóval mondjuk ha lenne egy 80milliós használt privát jet-em, ami mondjuk 750km/h-t tud, 3000km a hatótávja és 500 liter kerozint éget el óránként, maximum 8 fő + 2 pilóta, a belseje pedig szép, kényelmes (persze nem olyan, mint egy töb száz milliós gépé) van egy pilótám és egy másodpilótám, lehetne egy működő privát kis légitársaságot csinálni? Szóval 1. Lenne-e rá kereslet? 2. Ha igen egy hónapban mennyi bérlőre lehet számítani? Szóval úgy gondoltam, hogy a bérlők mondanák meg, mi az úticél, mondjuk 4000-5000 euró/óráért, személyek száma nem számít.

Szóval ez lenne a kérdésem, ha kell még pár információ kérdezzetek, javasoljatok. A válaszokat előre is szépen köszönöm!



2017. dec. 25. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Egy ekkora jet 2-3 millio USD nem 80 lepedo...
2017. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet ennyiért 1980 évjárat körüli Cessna Citation I vagy II és hasonló gépeket venni, természetesen nem újszerű állapotban, viszont eléggé üzembiztosak, főleg ha karban vannak tartva és ezek általában már áttestek egy utastér felújításon is, szóval a kényelem és esztétika sem olyan rossz.
2017. dec. 25. 20:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Inkább írok 300k dollárt
2017. dec. 25. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi lenne a pilóták fizetése?Utaskísérők nem lennének? (Vagy legalább 1 fő.)
2017. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utaskísérő nem lenne, a másodpilótának mondjuk 1300000ft bruttó lenne, a kapitánynak meg mondjuk bruttó 2700000ft.
2017. dec. 25. 23:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy nem is tudom, lehet kéne utaskísérő, de ilyen kis gépre, valószínűleg átlagosan ilyen 1-2-3 órás utakra. Ezt mondjuk nem tudom.
2017. dec. 25. 23:15
 7/12 anonim ***** válasza:
ennyi nem tudommal mégis hogy a fenébe számoljon bárki profitot?!
2017. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy kérdezzetek, emellett 1 darab nem tudomot írtam. Mellesleg nem tudom, hogy ha idegesít egy kérdés, miért nem hagyod ott? Miért kell feltétlenül kommentelned, hogy hergeld magad, vagy nem is tudom, na mindegy. Meg aztán épp azért tettem ki a kérdést, mert nem ismerek minden adatot, pl. hogy mennyien lennének benne érdekeltek, biztos van aki ezt nálam jobban tudja.
2017. dec. 25. 23:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy darabot? Gyakorlatilag SEMMIT nem tudsz...


Gőzöd nincs mennyi egy repülő. privát jet-et akarsz üzemeltetni légiutaskísérő nélkül. Halvány gőzöd nincs sem az üzemeltetési költségekről, sem az engedélyeztetésről, sem úgy unblock semmiről. Mégis mit vársz, hogy mi kiszámoljuk neked? mert akkor nagyon el vagy tévedve.


Nem a kérdés dühít, hanem az emberi hülyeség, amit te most nagyon kimaxoltál.

2017. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van, fogalmam sincs az engedélyeztetésről, a karbantartási költségekről, fogalmam sincs az igényekről sem hasonlókról, mivel semmi ilyennel, vagy hasonlóval nem foglalkozom és nincs is tapasztalatom benne. Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha valaki annyira unatkozik és jobban ért hozzá, mint én és tud valami körülbelüli becslést mondani.
2017. dec. 26. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!