Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyek Azok A Termékek Hazánkb...

Melyek Azok A Termékek Hazánkban Amelyekre Nagy A Kereslet Így Nagy Összegű ProfITTal ForGAlmahzatÓ?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 19:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
MarkETingből Már Profi Vagyok Csak A MegfelelŐ TermÉK Kéne...
2018. jan. 8. 19:41
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Élvezeti szerek, drogok és nő.
2018. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze a nagy kereslet a nagy profittal?

Ha kiflire nagy a kereslet, azzal már nagy profitot érsz el?

2018. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kereslet kínálat - minél nagyobb a kereslet annál drágább az ár. Mint a budapesti ingatlanok esetében. nem 100% osan függ össze.
2018. jan. 8. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:

"minél nagyobb a kereslet annál drágább az ár."


És annál nagyobb ilyen alapon az Elábé is nem?!

:-)

2018. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zoli780806 ***** válasza:
63%
Szerintem a nagybetű! Abból neked úgyis sok van.
2018. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bazsi, húzzál sludni!
2018. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Kereslet kínálat - minél nagyobb a kereslet annál drágább az ár. "

"MarkETingből Már Profi Vagyok"


Önmagában a magas kereslet még nem hoz magával magas árat. Ugyanis, mint írod: kereslet-kínálat. Azaz hiába van valamire nagy kereslet, ha nagy a kínálat is, akkor nem lesz magas az ár.

2018. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Kereslet kínálat - minél nagyobb a kereslet annál drágább az ár. Mint a budapesti ingatlanok esetében. nem 100% osan függ össze."


Jaj, nem igazán ez történt. Kivontak az ingatlanokat 3 cég segítségével a piacról, így a normál kereslet mellett is lett egy hiány, ami mesterséges.

Ebből alakult ki a buborék.


A kiflis példát lefordítva, ha környéken megvennéd az összes kiflit, és csak te árulnál pár darabot, akkor lehetne eladni magasabb áron.

2018. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Én "Balázska takarodj!" feliratú pólókban gondolkozom, innen az oldalról kapásból lenne is 500 000 érdeklődő!
2018. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!