Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fodrászat kialakításának mik...

Fodrászat kialakításának mik a feltételei? Tehát, hogyan kell kinéznie, hogy megkaphassam a működési engedélyt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Fodrásznak tanulok énis onnan tudom.

Megfelelő világitás, ha lehet természetes.

Szellőztetés, légkondi, ventilátor.

Megfelelő színek (gondolok itt a falra) ne legyen túl sötét. Halvány narancs tökéletesen megfelel és nemis unalmas.

Szükséges mellékhelység, öltöző féle, vagy valami eltakart kis rész.


Külön kell lennie a száraz-vizes résznek, külön a hajformázáshoz való rész.

2010. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fűtést kifelejtettem, mindenképpen kell a fűtés télre.


+ még a váróterem ami lehet külön a fodrászattól, lehet bent a fodrászatban is.

raktár féle (nem kötelező) itt száritjuk a törölközőt, vagy ide tesszük el a sampont úgy értve ami pótlékba van eltéve és egyébb hasonló dolgokat.

Iroda: ez alatt a recepsiót értem

kiskonyha ha akarsz :)


röviden talán ennyi, de valószinűle kifelejtettem vmit :)

L/17

2010. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de a paraméterekre is kíváncsi lennék.pl.:belmagasság,alapterület,a vc.ben lehet mosdó vagy külön előteret kell neki csinálni,személyzeti mosdó is kell?
2010. jún. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!