Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyedi baba es gyermekruhákat...

Egyedi baba es gyermekruhákat varrnék milyen ötletnek találjátok?

Figyelt kérdés

Egyedi megrendelesre készítenék baba illetve gyermekruhát egyenlőre.

Méretek az újszülőtt babának illetve egészen nagy gyermekekre egyenlőre 4-5 éves korig.

Anyagokat rendelnék, jersey, futter, bolyhos futter, softshell kabátnak, polár, bélésnek való anyag. Mintás illetve egyszínüeket. Rompereket, nadrágokat, pólókat, body, pulóver sál sapka minden nap használatos dolgokról beszélek. Egészen szép anyagokat találtam már jégvarázs anyag, verdás, tűzoltós stb...



2018. jan. 22. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ha lelombozlak esetleg: van vállalkozóid?

Mert ha nincs, akkor ehhez ki kellene váltani - ha pedig nincs heti 36 órát meghaladó főállású munkaviszonyod, akkor sajnos főállású vállalkozóként kellene űznöd ezt.


Az ötlet nem rossz, csak az a baj, hogy rengeteg ruha van a piacon: ismerősöm próbált 4-5 évvel ezelőtt nagyon szép bodykat árulni, középkategóriás árakkal de Ő is befürdött :-(


Én nem látok benne potenciált, pedig vállalkozó is vagyok és szeretem a gyerekeket. De ez csak az én véleményem.

Az anyagár, a belevitt munka és az adó kitermelése után aligha hiszem, hogy sikerülne nyereséggel zárnod.

2018. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!