Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kocsma kibérléséhez...

Egy kocsma kibérléséhez milyen végzettség szükséges?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 11:26
 1/7 Carragher_x ***** válasza:
Semmilyen.
2018. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BRobo válasza:
Neked mint üzemeltető semilyen végzettség nem szükséges de, ha működtetni szeretnéd, ahhoz már alkalmaznod kell egy eladói végzetséggel renelkező embert.
2018. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Carragher_x ***** válasza:

"ahhoz már alkalmaznod kell egy eladói végzetséggel renelkező embert."

Nem.

2018. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Carragher_x ***** válasza:
Mármint nem "eladói végzettség", hanem megfelelő szakirányú kell, bocs ha félreérthető voltam.
2018. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha rendelkezem bármixer végzettséggel, akkor valójában az én nevemen lehet minden? és tudom működtetni?
2018. jan. 28. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem Kereskedelmi végzettség szükséges hozzá.
2018. febr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SubriJózsi válasza:
Ne így kezdj el gondolkodni! Először keress egy jó könyvelőt. Aztán beszéld meg vele milyen vállalkozási formában érdemes működni. Mérjétek össze mennyi tőkére van szükség, vessétek össze mennyid van. Aztán járj utána mennyi forgalmat csinált a kocsma, és miben tudod ezt a bevételt növelni. Én így csinálnám.
2018. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!