Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Buli szervezés. Milyen engedél...

Csanad998 kérdése:

Buli szervezés. Milyen engedélyek kellenek ahhoz hogy alkoholt áruljak?

Figyelt kérdés
Tavasszal szeretnék bulit rendezni a tágabb baráti körnek egy drága helyen, ami viszont pénzbe kerül. Az italokat viszont meg tudom szerezni nagyon kedvező nagyker áron. Érdeklődnék, hogy ha szeretném ezeket az alkoholos italokat árusítani a bulin akkor milyen engedély kell hozzá. hozzátenném, hogy tényleg csak a tágabb baráti körről lenne szó.

2018. febr. 3. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vállalkozás és a NAV-nál benyújtani ez irányú kérelmed.
2018. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs lehet azóta már lement a buli is de most te meghívod a tágabb baráti kört ezt eddig értem viszont azt már nem h ezek szerint te árulnád/árultad az italt azoknak akiket meghívtál?plusz azt se értettem lehet én vagyok ostoba hogy egy drága helyen tényleg nem vérszivásból de ezt ird már le nekem akár privibe is
2018. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!