Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkanélküli hegesztőként...

Munkanélküli hegesztőként otthoni, önfoglalkoztató vállalkozásba szeretnék kezdeni. Milyen anyagi forrásokhoz tudnék hozzáférni? (vissza nem térítendő támogatás, kedvezményes hitel, stb. )

Figyelt kérdés
Szeretném bevezettetni a 400V-ot,és venni szeretnék egy hegesztőgépet.Műhelynek való helység van.BAR-listás vagyok.
2010. jún. 8. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ha regisztrált munkanélküli vagy legalább 6 hónapja, akkor esetleg kaphatsz 6 hónapra 6*minimálbér támogatást.....de nem létezik, hogy hegesztőként nem tudsz elhelyezkedni, akár itthon, akár külföldön, milyen minősítéseid vannak meg?
2010. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már hogyne létezne, én úgy bírom az ilyen örök optimistákat, csak sztem a realitásról nem sok fogalma van


itt minden minősítésen felül sokkal fontosabb egyetlen baromi jó kapcsolat, akkor megy minden gördülékenyen, de anélkül nem (és ez persze minden területre igaz ... ez van)

2010. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 éve munkát keresek, nem vagyok optimista....viszont 1,5 éve nap, mint nap álláshirdetéseket olvasok, minden túlzás nélkül 10-ből 2-ben hegesztőt keresnek
2010. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszadók!Semmi újat nem mondtatok.Ami a hirdetéseket illeti...Tavaly júniusig dolgoztam a szakmában,itthon és külföldön egyaránt.Azóta én is a neten lógok és LÁTOM a hirdetéseket,jelentkezem is rájuk.De úgy látszik, nem elég egy sima co-hegesztői szakm.vizsga(megspékelve erős angoltudással,jogsival,nemzetközi tapasztalattal),mert már az is öröm,ha egyáltalán elolvassák az önéletrajzomat!

Sajnos nem tudok fejjel lefelé,tükörből hegeszteni,közben szuahéli népdalokat dúdolva...Ezért ez az elkeseredett ötlet.

2010. jún. 9. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!