Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ruházati márka alapítás? Hogy...

Ruházati márka alapítás? Hogy s mint lehetsége? Több lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék egy saját kollekciót piacra dobni ötlet/ koncepció marketing van, csak sajnos azt nem tudom ,hogy hol /hogy lehetne a nekem megfelelő minőségű/anyagú polót rendelni , hogy benne a cimke már az én "márkám nevét tartalmazza! És hol/kivel lehet terveztetni, kivitelezni egy adott póló mintáját ?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. febr. 26. 20:32
1 2
 1/11 A jó édes ***** válasza:
100%
Megkeresed a kismillió kínai gyártó közül az egyiket, megbeszéled vele mit s hogy szeretnél, s legyártják neked az első szériát.
2018. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
De lehet, hogy százezer darab alatt el sem indítják a gépsort.
2018. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a + ! Még annyit tudnál segíteni, hogy hol érdemes keresgélnem ?
2018. febr. 27. 15:02
 4/11 A jó édes ***** válasza:
alibaba.com
2018. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem egyértelmű, hogy mintát akarsz nyomtatni pólókra vagy saját pólókat gyártatni. A kettő egészen külön ipar. Ha csak nyomtatni akarsz, akkor a kész mintát elég elvinni egy pólónyomtatással foglalkozó céghez. Ha saját pólót tervezel, akkor a szabást és anyagot is te választod.

Ha minőségit akarsz kis tételben, nem az alibaba a megfelelő hely.

2018. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én új "márkát" szeretné saját ötlet saját design! Ezt szeretném megtudni! Lehet gubancosan fogalmaztam, mert sajnos még csak a tájékozódási fázisban vagyok!
2018. febr. 27. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:

A lényeget lehagytad kérdező, bár az látszik, hogy a tervezéshez, szakmához nem értesz, de ez kompenzálható. A kérdés, hogy ehhez:

Van-e megfelelő pénzmagod? Mennyi pénzed van rá, esetleg az egészet "ingyen pénzből" akarod-e?

2018. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az anyagi részhez már megvan a tőkám (nem, nem néhány 10 000 ft-tal kezdenék!)
2018. márc. 5. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy áll a projekted? Elkezdted végül? xD
2018. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

"Hogy áll a projekted?"

Hogy állna? Sehogy! Közben kijózanodott...

2018. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!