Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Autóalkatrész üzlethálózatnál...

Autóalkatrész üzlethálózatnál (pl. Unix, Bárdi, stb. ) ugyebár van viszonteladói lehetőség. Mennyi kedvezményt kap egy viszonteladó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Amikor ilyen cégnél dolgoztam, akkor a 40%-ot viszonylag könnyen megkaphatta bárki is. Ha vállalt bizonyos forgalmat, akkor többet is. De teljes áron nem sokan vásárolnak, hiszen szinte mindenk kap valamennyi kedvezményt, szóval neked is kell adni.
2010. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a listaár közel 50%-a jár nekik kedvezményként.
2011. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én saját autósboltot üzemeltetek és mind2 cég hoz hozzám alkatrészeket. Igazából a Bárdi és az Unix annyira vetélytársak, hogy figyelnek egymás áraira és kedvezményeire. Két egyező alkatrész a két cégnél szinte ugyan annyi a rabat az árból. A kedvezmény meg alkatrészenként változik. Valamiből csak 10% valamiből akár 50% is lehet a rabat. Viszont mind2 cég mocskosan bánik a viszonteladóikkal mert még civileknek is akik először járnak az üzleteikben olyan nagy kedvezményt adnak amivel egy kis bolt már nem képes tartani a lépést és ezzel megölik őket. Az meg még csak hab a tortán, hogy gombamódra nyitják az üzleteiket még a legkisebb városokban is ahol nem lenne igény egy órási raktárkészlettel bíró üzletre. Ahol én vagyok ott pár éve van Unix és idén télen nyit a Bárdi is. Szóval tapasztaltból mondom, hogy viszonteladónak lenni ennél a két sz*r cégnél nem leányálom.
2014. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!