Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Önkoszolgálő autómosóból meg...

Önkoszolgálő autómosóból meg lehet èlni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen ha jól megy.
2018. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Badattitude ***** válasza:
Ha ésszel csinálod, akkor igen. Fontos a jó hely választás. Ne akarj egész megyét ellátni, hanem egy szeletet. Környezetet, ahol még átmenő forgalom is van. Lehet panel tömbök mellett, lehet bevásárló pontok közelében. Hely, ahol eleve sokan dekkolnak járművel. És amint összejön, nem bűn másikat is létrehozni. Akár többet. Ez nem pénzéhség. Egy ilyen blokknak megvan a maximum hozama, ami fölé nem tud menni. Másrészt, ha az egyiket technikai okok miatt pár napra be kell zárni, a másik, avagy többi még termel. Személy szerint, előbb telepítenék 100 önkiszolgáló, mint egy kézi autómosót. Lépd meg ! Csináld teljes vállszélességgel, és eredményre jutsz.Sok sikert ! :)
2018. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

tegnap 20:15


Kisvárosban lakok,de a főút mellett van egy helyem ahol van átmenő forgalom,plusz itt ami van mosó az az út szálán vagy egy kalap szar mert a tulaj gazdag így nem érdekli a másik meg bent van a város másik szélén amitől a főút messze van,meg van egy ilyen kézi autómosó ahova ugye bejelentkezős rendszer van és mindig tele van plusz az is bent van a városban a főúttól messze meg meg van a saját vendégköre.

2018. ápr. 14. 13:16
 4/13 Badattitude ***** válasza:
Kezdetnek kiváló ! A kézi autómosónak megvan az a hátránya, hogy eleve jobbnak, gyorsabbnak, és nem drágábbnak kell lenned, mint a konkurencia. Ebben a hatalmas szűkítő keresztmetszet az alkalmazottak, ugye....Mert mind azt hajtogatja, hogy " én profi vagyok, én profi vagyok..."..Aztán 5 napig csinál egy külsőt a pajtijaival, vagy összecsapja..5 nap alatt..:D Aztán a morál, amit nem ecsetelek. Ritka a jó , megfelelő alkalmazott, de azt meg is kell fizetni, különben ki lopja a szemed, vagy elmegy.Vagy ki lopja a szemed és aztán lelép.A prémium érzésre vágyóknak pedig meg vannak a helyeik, ahol épkézláb emberek szalonglancot művelnek az autóikkal. Én azt mondom, lépd meg ! Vigyázz, hogy mindenről papírod legyen, ne lehessen fogást keresni rajtad. Csináld tiszta erőből és légy gyorsabb, olcsóbb a konkurenciánál. Eleve jobb lehetsz, mert aki magának mossa a gépét, nem téged fog szidni, ha kimarad egy-egy rész, viszont legközelebb a szőnyegeket is vinni fogja...:D Csináld ! Kitartást és jó szerencsét ! ( Használj kék színű reklám világítást. Az jobban vonzza az emberek többségét. Ne kérdezd miért , működik. :) )
2018. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kockázatos. Ha van a közelben másik mosó, akkor nem érdemes vele foglalkozni. Győrben hosszú sorok kígyóznak a személyzettel működő mosónál, de az önkiszolgálóknál soha senkit nem látok, én magam sem mosok ott, mert drága, és vizes leszek tőle.
2018. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ami itt van közel az max 1km és egy nagy kalap szar,gazdag a tulaj és szarik rá hol mosóval van probléma,hol valami csőtörés van,a gumifújó gép pl már ki van iktatva a porszívózós rész se valami csúcs szuper.Én amúgy csak egy valamit nem értek bármit kérdez az ember,hogy ezt meg azt vállalkozna megéri e mindig jönnek emberek akik bármire azt mondják,á nem éri meg bele se kezdj.Van egy ismerősöm ő pl masszőr igaz sokat dolgozik de ő maga a vállalkozó és azt mondták neki,kisváros ne csináld úgy sem fog működni.És már sok ügyfele van még messzebbi nagyobb városokból is ahol még több masszőr van.Szóval has nem kezdek bele semmi be ,rohadjak meg egy gyárban minimál bérért?
2018. ápr. 19. 12:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként én szeretem magam lemosni az autót,1 évben max kétszer ha viszem kézi autómosóba akkor kap egy kis waxot meg egy belső takarítást aztán én intézem később a többit.Meg ha valaki ügyesen csinálja akkor az önkiszolgálóban sem lesz csurom vizes,inkább mondjuk azt,hogy az emberek lusták és kényelmesek.
2018. ápr. 19. 12:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Győr nagy város, van vagy egy tucat autómosó, és mindegyik önkiszolgáló kong az ürességtől. kb fél percig elég a 100-as, sokkal többe kerül, mint amikor lemossák neked. Egy mosó van az egész 120 ezres városban, ahol néha 20-30 kocsi áll sorba, ez mind hülye lenne? [link]
2018. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 15:43


Ezt most nem értem ez egy törökszentmiklós térkép,mi köze Győrhöz?A másik nálunk is van kézi mosó de ott hiába is állnának sorban az autók naponta 20-30 mert még múlt hónap végén e hónap végére kaptam időpontot,szóval egyedül nem bírja az összeset.

2018. ápr. 20. 15:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Akartam küldeni egy linket, amin sorban állnak az autósok a Győr Szigethy Attila utcai autómosónál, de nem sikerült.( Barátság parkkal szembeni Shell kút mögött) Táblák jelzik a sorban állók részére a hátralévő várakozási időt, míg pl az 1-es út melletti Duna Plaza önkiszolgáló mosója mindig száraz, még csúcsidőben is. Minden nap látom oda-vissza. A Google Maps emberkével nézd meg. Én a helyedben mielőtt belevágnék, nem itt érdeklődnék, hanem szánnék rá időt, és lestoppolnám az 1 óra alatt képződő bevételt egy vagy több ilyen mosónál, különböző napszakokban, különböző időjárásban, és összevetném a bekerülési, fenntartási költségekkel,adókkal, stb.
2018. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!