Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri beruházni...

Qwert999 kérdése:

Szerintetek megéri beruházni egy 1.5 millió ft os lézergravírozó gépre?

Figyelt kérdés
Olyan üzletet nyitni ahol lehet gravíroztatni üvegre fára műanyagra plexire, egyedi formákat lehet kivágni fából, akár egyesi alakú órákat, melyre családi fotót lézereznék, serlegeket, kupákat gravíroznék, tollakat öngyújtót stb. Borospoharakat, fa dobozokat egyedi mintával?

2018. ápr. 25. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem tudjuk, hogy hol élsz

2. Nem láttunk előzetes, alapos felmérést

3. Nem a mi pénzünk, nem tudjuk az élethelyzetedet


Szerintem eléggé sok ismeretlen tényező van...

2018. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, érdmes lenne! Egy nagyobb városban, jó rekámmal lehetne rá kereset, de előtte elkéne olvasnod pár szakkönyvet a vállalkozásról, reklámokról stb., hogy legyen valami alapismereted elméletben. (már, ha eddig nem volt)

Sok szerencsét!

2018. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem volt még szükségem ilyen szolgáltatásra.
2018. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol? Budapesten pl. van egy rakat ilyen, halott ötlet lenne.
2018. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedi igényekre szabva szerintem nem nagyon éri meg, de cégeknek, reklámtárgyakhoz,designereknek, dekoratőröknek, divattervezőknek, talán megérheti, vagy kis szériát gyártó cégek számára logót gravírozni a termékbe. Bár nem tudom milyen kapacitású egy ilyen lézergép, lehet nem tudna sorozatba nagyobb mennyiséget gravírozni, vagy vágni. Manapság nem olyan nagy csoda beleégetni lézerrel fába egy fotót, az emberek szerintem nem költenének ilyesmikre.
2018. jún. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Piackutatás, célközönség...stb


S igen sok az ismeretlen tényező veled kapcsolatban, kedves kérdező.


Ez olyan, hogy vakon diagnosztizálni egy beteget 2-3tünet leírása után.


A vevőkör kialakítása se egy nap!


+ erre egyből üzletet nyitani így NEM javasolt!


Kezdj bele hobbiként net segitségével.

2019. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!