Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahoz hogy dohányboltot...

Dorothy0108 kérdése:

Mi kell ahoz hogy dohányboltot nyissak?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy pénz kell hozzá nem kevés,de itt az érdekelne hogy hogyan induljak el?! Mert régen pár éve ugye pályázat kiírása alapján lehetett csak valakinek dohányboltja,de úgy hallottam ezt eltörölték. Most akkor elég egy üzlethelység és beadom a kérelmet és amint az engedélyek meg vannak akkor lehet vállalkozni? Nem tudom sajnos hova fordulhatnék a kérdésemmel a neten hiába nézelődök csak több éves adatok vannak fent.

Ha bárki jártas a dologban vagy mostanába nyitott boltot vagy ismerőse nyitott és tudja a munkafolyamatot kérem segítsen!

Köszönöm szépen!

Remélem érthető volt az írásom! :D



#Doháybolt
2018. ápr. 26. 13:05
 1/1 xswerdy ***** válasza:
továbbra is fennáll, hogy koncesszióra kell pályázni. Időnként kiírják a szabad helyeket.
2018. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!