Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi lesz a sorsa a székhely...

Mi lesz a sorsa a székhely befogadó nyilatkozatnak?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozó lettem és a székhelyem ahol lakom a szüleim tulajdonában van, ezért alá kell írniuk egy befogadó nyilatkozatot amit le kell majd adnom a kormány hivatalban, ennek a befogadó nyilatkozatnak mi lesz a sorsa? Mitcsinálnak vele? Ez csak egy formalitás és pihenni fog a fiókban? Vagy vissza ellenőrzik? Nem értek hozzá azért kérdezem. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 7. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Törvényességi felülvizsgálaton elkérik.Kimenni, vagy szüleidet behívni emiatt nem fogják. Egy mappába fog bekerülni amit majd viszontlátsz, ha újabb pl. telephelyet létesítesz valahol és újra behívnak, hogy mutasd be pl bérleti szerződést/külön engedélyt, stb. és lefűzik hozzá azt is.
2018. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A két tanú közül az eggyik lehetek én is attól mert én vagyok a befogadót?
2018. máj. 7. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném. De tanúzni szinte bárki aláír, mert sok felelőssége nincs.
2018. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!