Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek az Ökonetről...

Mi a véleményetek az Ökonetről (MLM) pénzkereseti lehetőségként?

Figyelt kérdés
Valóban lehet effektív pénzt keresni vele? Saját tapasztalat érdekelne,ha valaki belekezdett és haladt felfelé.
2010. jún. 14. 11:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia én 2 hónapja kezdtem bele egy ilyen üzletbe és azt kell, hogy mondjam igen lehet vele keresni. Bár én nem az Ökonetet választottam pedig ajánlották azt is. Amibe belekezdtem nagyobb az árukínálat, rengeteg termék van és nekem nagyon bejött. 100% magyar tulajdonú cég csak ajánlani tudom
2010. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia!

És a pénz kereset az valóban pénz vagy olcsóbban vásárolhatsz termékeket?

2010. jún. 14. 11:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Inkább írj privibe és akkor megbeszéljük
2010. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
ha pénz lenne akkor nem írta volna hogy írj privibe.ez is csak piramis játék
2010. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok,hogy piramis játék az egész:(((
2010. jún. 16. 11:07
 6/19 anonim ***** válasza:

10:50 Te már csak nagyon tudod.


Igen amit én ajánlottam volna azzal lehet pénzt keresni nem csak vásárlási kedvezmény és nincs semmilyen belépési díj és semmi ilyesmi. Én csak segíteni akartam de ha nem hát nem.

Szép napot

2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
na pont az ilyen nyomulós emberek szokták ezt mondani.Szóval ne higgyél el neki semmit.Tuti hogy piramis játék.ha nem az lenne már mindenki gazdag ember lenne a Földön.
2010. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jaa és ő csak segíteni akart.BLA BLA BLA!!!
2010. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy te miért okoskodsz bele, Én csak a kérdezőnek akartam segíteni, végül is Ő kérdezett én csak válaszoltam ha érdekli ez a dolog. Szerintem ez egyáltalán nem nyomulás csak jóindulat és segítőkészség.
2010. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem így állnának a dolgokhoz az emberek tudnának pénzt is keresni.
2010. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!