Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetséges, hogy magantanár...

Lehetséges, hogy magantanár lehessek?

Figyelt kérdés
Még középiskolába járok, pedagógiát tanulok, így gyerekekkel foglalkozom. Az angol kiemelkedően jól megy, így szeretnék korrepetálni kisiskolás gyermekeket, akik rászorulnak. Hol hirdethetem magam? Lehetséges ilyen fiatalon? Csak egyetemistákat láttam eddig, ezért elbizonytalanodtam.

2018. máj. 18. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A korrepetálás nem képesítéshez kötött tevékenység. Igy diploma nélkül is végezhető.
2018. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy felsőfokú nyelvvizsgát nem árt felmutatni, amivel meggyőzöd a szülőket, hogy tényleg jól megy a nyelv. Angoltanárokkal Dunát lehet rekeszteni, ezért képzett, tapasztalt tanárokat is lehet olcsón találni.
2018. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!