Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol kell startup vállalkozásna...

Hol kell startup vállalkozásnak jelentkezni Mo. -on és ez sok pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
Startup vállalkozó vagyok, de hol tudok Magyarországon ilyenre nevezni, ahol meghallgatnának? Ismeretség kell hozzá? Először Lőrinc bátyámat vagy hasonlót kellene megkeresnem?
2018. máj. 25. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem teljesen értem mire akarsz jelentkezni.
2018. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy először értelmes mondatok alkotására kellene vállalkoznod...
2018. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Tehát már van egy olyan kezdő vállalkozásod, ami éppen most van indulóban, de nagy potenciállal rendelkezik, rendkívül ígéretes, gyors növekedés lehetősége van benne. Ezt te mondod. Szóval, ha van neked ilyened, akkor mire is akarnál jelentkezni?

Vannak kétségeim a kijelentéseddel kapcsolatban, mert ha igaz lenne, akkor nem azt kérdeznéd, hogy sok pénzbe kerül-e, mert már tettél bele sok pénzt, s azzal is pontosan tisztában vagy, hogy pénzt csak pénzzel lehet csinálni. Sok pénzzel.

2018. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Teljes ellentmondás a kérdéses és az állításaid. Egyebkent vannak inkubátorházak és startup versenyek a piacon meg a kongleratumok keresik a startupot akiknek nincs pénze a hatékony növekedésre. Az előző évi bevételedhez képest mennyi volt százalékban a bevetel növekedésed és mennyi várható jövőre? ( Nekem van egy szolgáltató házam inkubatorral, de ott sem nevezik magukat startupoknak a vállalkozások a 3 év alatt bázis 100%-1. év +2681% 2. év +42%-3. év +225% előző évi eredményhez viszonyított bevétel növekedéssel)
2018. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdésednek semmi értelme.
2018. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Honlapok illetve nevek kellenek, akik tehetséges embert keresnek ötletekkel. Csak ennyi kell nekem.
2018. máj. 26. 10:21
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezen az oldalon mindenki azt hiszi hogy tehetséges és hatalmas világmegváltó ötletei vannak. :D
2018. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Honlapok illetve nevek kellenek, akik tehetséges embert keresnek ötletekkel. Csak ennyi kell nekem.


Szánalmas vagy

2018. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi percentet adsz azoknak a tehetséges embereknek, akik egy hülyét sikeres vállalkozássá tesznek?
2018. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teli vagyunk, de meghallgatlak :

[link]

2018. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!