Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet meg alapítani 1...

Hogy lehet meg alapítani 1 vendéglátós egységet és abból szármozi bevételből 1 más vállalkozást is létre lehet hozni?

Figyelt kérdés
feltételek,papir,tőke-pénz,tulaj életkora,végzettsége.
2018. máj. 27. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nehezen, mivel nyilvánvaló, hogy egy induló vendéglátós egységnek nem csak bevétele van, hanem kiadása, és az a több...szóval ameddig nem megy át az egész nyereségbe, addig nem igazán látom, hogy akarnál egy másik vállalkozást csinálni belőle.
2018. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés "helytelen", mert "sokat akar a szarka..."

Helyesen így hangzik:


Hogy lehet meg alapítani 1 vendéglátós egységet és nem csődbe menni?


Feltételek: Vállalkozói kiváltása, vendéglátós végzettség vagy olyan alkalmazott, akinek van, vállalkozási ismeretek, egy ideális helyen lévő helyiség, berendezés, rengeteg engedély és PÉNZ, PÉNZ, PÉNZ.

2018. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért akarnál másik vállalkozást? Minek dupla fenntartási költség, mikor a vendéglátós is tud tevékenységi kört bővíteni?


Megfelelő kompetenciával hónapok alatt lehet megtérülésed és lehet gondolkodni terjeszkedésben is. ( 2 év alatt 4 egységgel, három megyében bővült az első üzletem és mellette van más 10 tevékenységi kör is , amit a vendéglátó eredményei alapján fejleszthetővé vált ).


Túlmisztifikáljátok ezt az alig két hetes engedélyezést és kezdeti meg működési költségeket...

2018. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!