Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Külföldön vállalkozás?

Külföldön vállalkozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy ideje már külföldön lakom. Egy gyárban melózom ami viszonylag még jól is fizet viszont 22 évesen szeretnék elindítani egy vállalkozást ami ha minden jól megy akár egy családi vállalkozássá is kinőheti magát. Itt ahol élek (Írországban) nem igen foglalkoznak alváz és üreg védelemmel csak pár autó fényező műhelyről tudok ezért mivel nekem is fényező a szakmám úgymond egyedi lenne itt az alvázvédelem. Úgy néz ki igény is lenne rá és nagyjából 3-4000 eurót emésztene fel a beindítása és utána is üzemeltetni kell. Viszont bennem van a félsz mivel a biztosat hagynám ott a bizonytalanért . Szerintetek jó ötlet lenne egy ilyenbe belevágni? Vagy csak úgy maga a vállalkozás megéri? 1 évig adó mentes lenne a bevételem is. Tudom aki mer az nyer viszont egyenlőre nem merek. De példának ott van ex barátnőm papája aki 5 év alatt futtatta fel a korlátokat készítő magán vállalkozását és elég jól él belőle.
2018. máj. 27. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért betanitott gyári melót meg akkor is találsz ha mégsem jön be... Max a pénzt ne sajnáld, de sokat szerintem nem veszitesz a dologgal.
2018. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha ezt szeretnéd csinálni, de ne siesd el.Gyűjts még egy kis pénzt, hogy legyen tartalékod, ha mégse jönne be.
2018. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!