Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kertészeti vállalkozó lennék...

Kertészeti vállalkozó lennék de télen nem lehet kertészkedni, télen mit csinálnak a kertészek?

Figyelt kérdés

Mondták már hogy mennyek szobafestőnek meg stb.. de nő vagyok így valami elfogadható kéne ami nem tipikus férfi meló. Mit szoktak a kertészek csinálni télen amikor a kertjeikben nincsen dolguk?

Normális válaszokat szeretnék kérni , a trollkodók kíméljenek



2018. jún. 8. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Iroda fenntartás meg ilyenek amiket télen is kell. Vagy menj el próbaidőre lildbe aztán a vége elött felmondasz.
2018. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Karácsonyfát árulhatsz
2018. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

" de nő vagyok így valami elfogadható kéne ami nem tipikus férfi meló. "


Bocsi a nők az egyenrangúságért harcolnak, csinálhatsz férfi melót.


Szomszédom kertész, náluk télen is van élet, mert kertészetük van.

2018. jún. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fóliában, üvegházban is dolgozhatsz,piacon árulhatsz zöldséget, gyümölcsöt, virágcsokrokat köthetsz.
2018. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kertész ismerősöm a télikertet rendezi, palántázik, korai gyümölcsfákat rendezi fólia alatt, dísznövényeket szaporít, téli virágokat és fenyőfát árúl, stb.


tehát olyan feladatokat végez, ami egy kertész számára egyértelmű :)

2018. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kertészek télen csinálják meg azokat a dolgokat, amiket nyáron a nagy forgalom miatt nem tudnak.
2018. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ha saját kertészete van, akkor ott lehet télen is mit dolgozni, de ha kerti bérmunkákat csinál, fűnyírás, sövényvágás, gyomtalanítás,palántaültetés, parkosítás, akkor azt télen nem lehet csinálni.
2018. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen , köszönöm nemis tudom miből gondolják néganyan ha valaki kertész akkor lenne kertészete , én fenntartó munkákat végzek , azaz üzletem nincsen , nincs üvegházam és nincs faiskolám se ilyen semmi .
2018. jún. 11. 11:29
 9/9 xswerdy ***** válasza:
azt nem írtad az elején, hogy a kertészeten belül mit csinálsz. Késő őszig lehet fákat ültetni, a füvet is kell még ősszel is nyírni. Aztán tél végén már lehet metszeni. Talán tényleg van két hónap teljes pangás. Ha nem fér bele, hogy akkor pihenj, akkor vállalj valami alkalmi munkát, amihez nem kell különösebb végzettség. A kereskedelem pl. a karácsony előtti időszakban pörög legjobban, keresnek szezonális embereket.
2018. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!