Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes nekikezdeni főállásban...

Érdemes nekikezdeni főállásban vagy csak bukás lenne?

Figyelt kérdés

Most végeztem 2éves felnőttképzést és ruhanemű,díszpárna..stb ehhez hasonló tervezéssel és kivitelezéssel szeretnék foglalkozni a testvéremmel ő pedig varrónőként végzett.

A hely megvan a kezdeti gépek is nagyjából. Támogatás mellett lenne jövője? Vagy lenne rá támogatás kezdetben? Imadnám csinálni! Még nem volt bejelentett munkám nem tudom ez mennyire befolyásolja, csak diákmunkában dolgoztam.



2018. júl. 22. 11:46
 1/2 Bence87 ***** válasza:
18%

Miért lenne bukás? Azt írod, már minden megvan, akkor egy próbát megér. Max. az idődet tudod elbukni, ha jól értelmezem szavaidat.

Csak kell találni vevőket. Pontosítani kéne, pontosan milyen ruhanemű? Esküvői ruha? Vagy gyerekruha? Specializálni kéne valamire, kell saját honlap, névjegykártya, hirdesd magad ismerősök körében, kérd meg hogy ajánlajnak másoknak is. De így hogy "ruhanemű", ez így kevés lesz, kell valami konkrét specializáció.


Pl. esküvői ruha nem rossz ötlet, mert ha megnézed az árakat, sokszor olcsóbb esküvői ruhát varratni, mint kikölcsönözni. A házasságkötések száma is emelkedőben van, szóval ez pl. egy abszolút reális réspiac (esküvői ruhák készítése)

2018. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A környéktől fugg.

Milyen megye/város?

2018. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!