Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi egy fagyizó átlagos...

Mennyi egy fagyizó átlagos forgalma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fagyis triciklivel való árulásra gondoltam, csak nyáron, egy majdnem tízezres a Balaton északi partján fekvő városban a főtéren. A fagyi gombóca legyen 180-210 Ft.

Szerintetek napi nyolcórás árulás esetén reálisan hány gombócot lehetne eladni?

Nyilván ez nem egy klasszikus fagyizó, de hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg engedély kell hozzá, csupán kíváncsi vagyok.

Üdv.



2018. aug. 12. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
500 gömb.
2018. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
683
2018. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyan viccesek ezek a kommentelok. :D

Csak a humor hianyzik, pedig jo poent meg ertekeltem is volna. :)

2018. aug. 13. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Sokat, a kérdés az, hogy odaengednek-e a főtérre.
2018. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan írtuk.
2018. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha tenyleg komolyan irtatok, akkor elnezest kerek. Csak nagyon soknak tunt. Ugye ez megsem egy olyan szinvonalasnak tuno fagyizo, mintha rendes pulttal arulnad egy cukraszda mellett. Meg a foter sem olyan oriasi.

Igazabol 150-200 gomboc korul erne meg, ha az afat, jarulekokat stb. levonnam.

Az 500 gomboc azt jelentene, hogy 8 oraval szamolva minden percben egy gombocot eladsz, ami soknak tunik. De remelem, a fele legalabb meglenne.

2018. aug. 14. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az engedely az erosen kerdeses, elotte kene meg informalodni rola.
2018. aug. 14. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!