Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nemzetközi fuvarozásban...

Nemzetközi fuvarozásban gondolkodom, furgonnal. Kerdes?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok. Még nem indultam el. Tudnátok ötleteket adni honnét lehet munkát szerezni, illetve milyen autót ajánlotok? Legfőképpen a hozzáértők véleménye érdekel, de ha esetleg hallottak tapasztalatokat ismerősöktől ne tartsatok magyarokban.
2018. aug. 21. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

*ne tartsatok magyarokban.


?:DD

2018. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tehát ha jól értem, te szeretnél vállalkozni, ahol te irányítod a céget, vezeted az autót és közben fuvarszervezést is ellátod...hát na így nem hinném, hogy bármi jó is kisülne belőle...


minimum még egy ember kéne, aki itthonról ellátja a fuvarszervezési feladatokat, nyilván érdemes olyan embert választani, aki rendelkezik tapasztalattal, kapcsolati tőkével.

2018. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem. Bocsi a telón írtam és nem figyeltem, az auto korrek re. Esetleg ismertek olyat aki sajt autóval dolgozik nagyobb cégeknek? Biztos van ilyen lehetőség, hogy valakihez leszerződsz
2018. aug. 22. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:

3 Egy kocsival manapság nem éri meg sem nemzetköziben, sem belföldön. Ahhoz hogy megérje, és ki tudd termelni a gépparkodat, az embereidet ahhoz manapság már nem elég venni 1 db kocsit. minimum 5 db ami indulásnak kell. Akkor még a munkákról, engedélyekről, üzemanyagkártya stb.nem is beszéltem. Jó sofőr, meg mint fehér holló.


Szól kicsit le vagy ragadva, úgy 15 évvel. Akkor még simán be lehetett 1-el szállni.


Az ilyen meló 0-24-es. Nem mondhatod, hogy nincs kedved melózni, mert seperc alatt úszik mindened és az embereidért is felelőséggel tartozol.

2018. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit lelomboztak, mert nem igazán láttam àtt. Akkor tovább gondolkodom
2018. aug. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!