Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyermekfaházakat, "bunkikat"...

Gyermekfaházakat, "bunkikat" szeretnék tervezni és kivitelezni, ehhez milyen papí (rok), végzettség (ek) szükséges (ek)? Vagy bele lehet vágni csak úgy, mindenféle képzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Lassan felnőtt fejjel, az egyetem utolsó félévében, a tanultaktól teljesen eltérően jött, hogy "igen, ezt szeretném csinálni". Picikoromtól imádok kitalálni, tervezni ilyesmiket, szeretnék ezzel foglalkozni, de feltételezem mindenféle végzettség, előtanulmány nélkül nem lehet. Eddig semmit nem tanultam, ami köthető lenne ehhez, középiskolában informatikát, egyetemen természetvédelmet tanultam/ok.

2018. aug. 21. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen végzettség nem kell. Csinálhatsz pl egy varroda üzemet is úgy, hogy egy gombot nem tudsz felvarrni. csak ügyes embereket kell alkalmazni akik tudnak.


A te esetedben kiváltod az ipart, csinálsz egy Bt-t és nagyon precíz referenciamunkákat csinálsz.

Amíg nem dől rá egy kisház egy lurkóra, és nem jelentenek fel, addig csinálhatod. -De mint olvasom te nem asztalos vagy, így tárgytalan. Rajzolni meg azt rajzolsz amit akarsz. Ha egy asztalos megveszi a tervedet az az ő sara.

2018. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy asztalos végzettségű ember kellene,ha névlegesen is, vagy 4 órába alkalmazod. De csak egyedi gyerekfaházakat csinálhatsz megrendelésre, mert sorozatban már több engedély kell.
2018. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!