Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan árulhatnám saját,...

Hogyan árulhatnám saját, kézzel készített kozmetikumaimat?

Figyelt kérdés
Interneten szeretném őket árulni, kell ehhez bármiféle engedély? Illetve a tégelyekre, amiben árulni szeretném őket, hol tudok egyedi címkét nyomtattatni kis mennyiségben?

2018. szept. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Vállalkozás kell, webshop, ántsz engedély
2018. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angyalkence :-D
2018. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
A cimke nyomtatás a legkisebb probléma egy ilyen vállalkozásnál.
2018. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meska.hu
2018. szept. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miket készítesz??? Milyen alapanyagokból? Milyen módszerrel? Végzettséged van-e?


Egyik ismerős kézműves csokoládékat és szappanokat készített, számomra vicces módon.

-Csoki: megvette a legolcsóbb 100g-os bolti csokit 100Ft/db, felolvasztotta + 40-50g cukor + 50-60g szárított gyümölcs/rágcsa/szotyi/mogyoró/stb.

Formába öntötte és csomagolta, 500-900Ft árban értékesítette a 100g-ost. Megkóstoltam szerintem borzadály volt és kapásból ráismertem a derby csoki visszataszító izére :)

-Szappan: bolti legolcsóbb szappant öntötte formákba/esetenként valami aromát is adott hozzá/a sláger a kávés volt, kávézaccal kevert szappan/de voltak csalánporos és egyéb gagyiságok is


De elég szépen éldegélt belőle, amíg meg nem büntették.

2018. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!