Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Pelenka házhoz száĺlítással szeretnék foglalkozni . Feltételei? És mennyiböl lehetne megnyitni?

okt. 11. 14:46  Privát üzenet  

A válaszok
T0ba nevű felhasználó válasza:

- légy vállalkozó

- legyen kocsid, amivel házhoz szállítasz.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 11. 15:45 Privát üzenet
Minden webáruház és hipermarket szállít pelenkát is házhoz, nem látom a piaci rést

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 11. 18:58 Privát üzenet
Nincs sok értelme, akinek van pénze, az megveszi jó minőségben, vagy kiszállíttatja Tescoból, Auchanból, Brendonból. Akinek pedig kevesebb, megveszi a Lidl-ben, vagy valami hasonló boltban. Nem tudnád kitermelni a költségeidet sem.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 16. 00:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha küld nekem valaki egy csomagot, viszont nem olyan módon, ahogy én kértem, így gyakorlatilag annyi lett a postaköltség, amennyibe nekem a csomag kerül, ergo nem éri meg. Mi...
Ha FoxPost házhoz szállítással küld nekem valaki ajándékot, akkor mennyi utánvételi díjat kell fizetnem a futárnak?
Mennyibe kerül feladni egy cipőt belföldön házhoz szállítással?
Eredetileg házhoz szállítással rendelt csomagot van lehetőség a postán átvenni?
MPL futárral rendeltem terméket, házhoz szállítással, ha véletlenül nem talál otthon a futár akkor, hogyan tudom majd átvenni a csomagot?
Anyámék Őstermelőivel zöldséget, gyümölcsöt árulnak. Házhoz szállítással bővítenénk a dolgot. Van valami külön szabály erre?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!