Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes befektetni?

Mibe érdemes befektetni?

Figyelt kérdés
Bele ugrottam egy 200'000 ft-os hitelbe. De nincs szükségem rá. Akkor már befektetném hogy fialjon.

2018. okt. 13. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd belőle vissza a hitelt
2018. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olcsón kaptam 72 hét 220000 kell visszafizetni. Jobban megéri valami kis hozamú befektetéssel fialtatni. Egy ágyat akartam volna venni de nem fért volna be a szobámba amit kinéztem és a jelenlegimnél csak az lett volna jobb. Nem éri meg visszafizetni. Ami biztos hogy semmilyen inflálódó dologba nem fektetek be. Amit tippet halottam az az hogy vegyek munkagépet és adjam bérbe. Kevesebb mint egy hónap alatt visszahozhatja az árát.
2018. okt. 13. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
hát 200-ból nem fogsz venni semmilyen értelmes gépet, és még amellett egy vállalkozást is beindítani, hogy számlaképes legyél...
2018. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

"Ami biztos hogy semmilyen inflálódó dologba nem fektetek be"


Kedves kérdező, az ugye megvan, hogy a világ pénzügyi rendszere alapjainál fogva inflációs?


Az egyetlen deflációs valuta az a kriptovaluta, mivel a készlet limitált, és nem lehet többet nyomtatni.

2018. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találok ennyiért jó gépeket csak több téren nem tetszenek ezért még gondolkodóba van rakva. És igen. Nem tudok befektetni semmibe. Nincs semmi ami kellene olyan mintha mindenem meglenne.
2018. okt. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!