Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan értesülhetek rendezvény...

Condor68 kérdése:

Honnan értesülhetek rendezvényekről?

Figyelt kérdés
Kezdő vállalkozóként nagy létszámú rendezvényeken szeretnék megjelenni. Honnan értesülhetek ezekről előre, ahonnan a szervezőkkel is felvehetem a kapcsolatot az engedélyek miatt?
2010. jún. 25. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem elég konkrét. Milyen területen vállalkozol? Mit jelent a nagy létszám. Konkrét rendezvényeket keresel vagy csak a nagy létszám a fontos? Írj egy kicsit többet, akkor hátha tudunk segíteni.
2010. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mozgó italárus vagyok, hátitartályból. Ehhez keresek rendezvényeket (koncertek, falunapok, főzőversenyek, találkozók, stb)pár száz főtől, a több ezerig akár. Ahol egy napon megjelenik sok ember. Ezért érdekes mindenféle rendezvény... Így már konkrétabb? Kösz a segítséget!
2010. jún. 25. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen , így sokszorosan konkrétabb. Igazából ez a lehetőség, bár teljesen logikus, meg sem fordult a fejemben. Nagyon másra jár az agyam.

Akkor a kérdésedre: Csodák nincsenek. A különböző általad felsorolt rendezvényeknek van honlapjuk, ahogy a városoknak is. A honlapokon megtalálható, hogy kik a fő szervezők. Velük vedd fel a kapcsolatot, és kérdezz rá, hogy a következő rendezvényükön nincs-e szükség mozgó italárusra. Ne csüggedj a 95% elutasítás miatt. Élj meg az 5% igenől.

2010. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Diákmunkába nem szoktad ezt kiadni nyárra? Mármint az eszközt és a munkát.

Strandokon, közterületeken kánikulában agyon kereshetnéd magad.

Nem tudom, mennyire jó az ötlet, csak eszembe jutott.

2010. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de szerintem félreértetted a kérdést. Azt tudom, hogy a honlapjukon utánnanézhetek a rendezvényeknek, és onnan intézem is (jegyző, szervezők stb). A kérdésem, hogy HONNAN ÉRTESÜLHETEK a rendezvényekről előre? Mondjuk augusztusban melyik napon, milyen rendezvény, melyik városban. Pl bajai halászléfesztivál, lovasnapok, motorostalálkozó, falunap, párnacsata, stb... Van ezeknek honlapja, ahol egyben fönn vannak? Ez érdekelne. Köszönöm
2010. júl. 2. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a félreértést rólam feltételezted, akkor tévedsz. Elsőre igen, de ezt már leírtam. Másodszorra meg a kérdésedre válaszoltam, csak a hangsúlyt arra tettem, amit én fontosnak gondolok, de ha te erre nem voltál kiváncsi, akkor semmi baj, ott a válasz a kérdésed legszűkebben vett részére is. Idézem: "Csodák nincsenek. A különböző általad felsorolt rendezvényeknek van honlapjuk, ahogy a városoknak is. A honlapokon megtalálható, hogy kik a fő szervezők. Velük vedd fel a kapcsolatot,"

Ha gondolod, leírom újra, de szerintem fölösleges. A lényeg, hogy legjobb tudomásom szerint nincs olyan honlap, ami a számodra érdekes rendezvényeket összegyűjti. Most nem akarok belemenni abba a kérdésbe, hogy miért nincs. Lehetőségeid:

1, Elfogadod, hogy nincs ilyen, és megkerülöd a témát, azaz továbbra is külön keresel rá a rendezvényekre.

2, Te magad megcsinálod az adatbázist. Akár üzlet is lehet benne.

3, Csatlakozol vagy létrezhozol egy szakmai szervezetet, és annak a belső információs csatornáit használod.

2010. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nem akartalak megbántani az előzővel, csak, hogy menjek a honlapjukra, ha nem tudok róluk. Róka fogta csuka, nem? Azért kösz mégegyszer, segítettél vele. Megpróbalok városokra, tájegységekre keresni, ott hátha találok előrejelzéseket.

És jó ötlet, hogy csináljak egy ilyen oldalt. Sokakat érdekelhet. Szép napot, és sok sikert neked!

2010. júl. 4. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nemtudom megy-e még a bizniszed,de csatlakoznék a rendezvénykeresőkhöz!:) Ne félj nem lennénk konkurencia Én testfestésben utaznék. Ma ezt találtam: [link] ha még aktuális. De azóta már lehet Számodra is megvan!? Sikeres vagy,megy amit elterveztél?

Köszi!

2013. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy ilyen megkésve válaszolok, de mostanában ritkán nézem az oldalt. A kérdésem még 2011-ben volt aktuális, azóta már nem vagyok az országban, mással foglalkozom, de lehet, hogy idén ujra belevágok. Remélem neked jól megy a testfestés!

Ha ujra aktuális lesz, esetleg megkereslek.

2013. febr. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!