Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Bt alapitasnal ez hogy mukodik?

Szóval a barátnőm nem európai állampolgár De szeretnék egy Bt t alapítani mikor visszamegyek Magyarországra.

ő lehet a második partner és így megkapja a vízumot is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: BT, üzlet, vállalkozás

2018. dec. 8. 06:14  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet tag, de ezért nem kap vízumot.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 8. 06:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Es en nem igenyelhetem neki? Mivel ha o a partnerem a cegben akkor nelkule nehezen menne. Nem?

# 2/7Időpont 2018. dec. 8. 06:44 Privát üzenet
a vízum és a gazdasági társaságban való tagság két külön dolog

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 8. 08:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahh ertem. Akkor h kaphatna meg a vizumot? Mi a leg egyszerubb modja hogy magyarba eljen velem par evig?

# 4/7Időpont 2018. dec. 8. 09:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mind ketten diakok voltunk szoval most szeretnenk dolgozni es gondoltam vissza jon velem es alqpitok egy bt es innet szallitanank termekeket

# 5/7Időpont 2018. dec. 8. 09:54 Privát üzenet
A Bt. ebből a szempontból nem jó érv, mert a kültagnak napi gazdasági szerepe nincsen, tehát pontosan nem szükséges a jelenléte. Egyébként se alapíts Bt-t, teljes vagyonoddal felelsz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 10. 21:56 Privát üzenet

a kültagnak napi gazdasági szerepe nincsen

Marhaság. Nálunk a kültag ügyvezet és szem közreműködik. A beltag semmot nem csinál, csak osztalékot vesz fel...

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 10. 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan mukodik egy hasznaltato kereskedés nyitasa?
Az autókereskedők minden kocsit magukra iratnak mikor megveszik? Vagy hogy mukodik ez?
Hogy mukodik ez a vallalkozosdi?
Van egy sajat ruha uzletem, szeretnem a facebookon felfutatni hogy legyen sok likeom, es tudhassak postazni. Szerintetek hogyan kene csinalnom? Hogyan mukodik ez hogy sok likeot kapjon az oldal?
Ha készíttetek egy weboldalt /ruhákat szeretnék árulni/, a ruhákat a weboldal készito teszi fel vagy én? Változtatásokat tudok rajta csinálni vagy mindig járhatok a készítohoz? Hogy mukodik ez?
Kapcsolatepitesnek ez a mondszer mukodik magyarorszagon szerintetek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!