Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Így létrehozhatok egy saját...

Így létrehozhatok egy saját vállalkozást?

Figyelt kérdés
Ruhaipari szakközépbe jártam,de a szakmát nem tettem le,mert továbbtanultam.Nem szeretem a jelenlegi szakmámat,mindig is inkább varrni szerettem,de a családom nem támogatta,hogy ezzel foglalkozzak,és sajnos hallgattam rájuk.Most bele szeretnék kezdeni egy ruhajavító műhelybe.Eddig is minden ismerősömnek megcsináltam az ilyen jellegű munkákat,anyag árnál minimálisan többért,de most szeretnék ténylegesen csak ezzel foglalkozni.Hogyan lehetne csinálni?A saját lakásomban szeretném,már ki van alakítva egy varró szoba.Kell hogy nekem legyen valami szakképesítésem,vagy csinálhatom nélküle is?Nagyon nem vagyok otthon a témában sajnos.
2019. jan. 6. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól teszed hogy a magad ura akarsz lenni. Én is a szülői gazdaságban éreztem magam legjobban, és nem pedig az akár diplomás állásokban. Valamikor az én szüleim is tán a szocializmus utóhatásaként folyton azt hangoztatták hogy a munkahely az igazi és nem az otthoni munka. De aztán belátták hogy van úgy hogy mégis a gyereküknek van igaza és fel sem lehet sorolni az otthoni megélhetés előnyeit.

Azt nem tudom hogy végzettség kell-e az esetedben, de sok ruhajavítónál megfordultam és nem hinném hogy a végzettségük is az lett volna mindnek.

2019. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso hozzaszolo.


Te is alkalmazott vagy.


Miert nem vallalkozol?

2019. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hájaaa ***** válasza:
Kata, havi 50k, sztem jelenleg ez a legjobb.
2019. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ma 13:11: Nem vagyok alkalmazott, a szocializmusban épp elég volt.
2019. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, mert mindig ugyanazt írod ki múltidőben.
2019. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!