Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri több házat venni...

Megéri több házat venni kiadás céljából? Lejjebb

Figyelt kérdés
Tehat nekem célom, hogy házakat vegyek. Es ezt kiadjam. Amolyan passziv jovedelem. Megéri? Adozas esetleg az emberek stb. Nincs nagy kockazata ennek? Tapasztalst valakinek?
2019. febr. 4. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Megéri.
2019. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Meg hát. Simán. Legfeljebb ha nem jön be lesz 1-2milliárdnyi adosságod. :) Vagy csak 20 30 millió. :)
2019. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz passzív jövedelmed belőle, de megérheti.Adózhatsz magánszemélyként vagy vállalkozóként is.Bérbeadás is sokféle módon történhet.
2019. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Melyik város? Pesten épp egekben vannak az ingatlanárak.
2019. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miert adosodnek el ha nem veszek fel hitelt?
2019. febr. 6. 16:39
 6/7 xswerdy ***** válasza:

nézd meg, hogy a környéketeken mennyibe kerül egy ház, és mennyiért hirdetik kiadásra. Az arányokból kapsz egy számot. Ezen túlmenően van, aki még az ingatlan értéknövekedését is megsaccolja, én ezt nullának szoktam venni, merthogy nem is biztos, hogy nő, csökkenhet is.


Nem tudom, mennyi tőkéd van, de házakról beszélsz, feltehetőleg a korábbi válaszadó ezért gondolta, hogy hitelre is szükséged lehet. Amúgy a mai alacsony kamatkörnyezetben megérheti még akkor is hitelre venni, ha van pénzed. Mondjuk ha egy házra megvan a pénzed, akkor 20% önerővel 5-öt tudsz venni.

2019. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megéri. Több házam is van eladó, jó helyen, érdekel? Ha megveszed őket, én ki is adom azokat neked.
2019. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!