Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol érdemes munkát találni?

Hol érdemes munkát találni?

Figyelt kérdés
Már sokat hallottam, hogy keressék valami állást, és ennek a jóvoltából álltam neki munkát találni. Valami olyan kéne, ahol társak vagyunk jó dolgokban. Szeretem a munkát, több mint 10 évig dolgoztam édesapámmal, teljesen jó volt, nagyon nagy alkotásokat műveltünk együtt. Most viszont nála nincs meló, és addig kéne valami jó kis lehetőség, amit tudok használni. Tudom hogy a jóféle munkahelyek főleg ismeretségen, vagy valami jó ok folytán szokott kialakulni, és most ilyet keresek szerintetek hol lehet, vagy főképp hogy sikerülhet ilyet találni? Amikor mindenki megbízik mindenkiben, és értelmes lehetőségek alakulhatnak ki egymás között. Van ilyenre lehetőség az internet segítségével?

2019. márc. 2. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

"Tudom hogy a jóféle munkahelyek főleg ismeretségen, vagy valami jó ok folytán szokott kialakulni"


Rosszul tudod. Jó munkahelyet azok tudnak kifogni, akik tanultak, és magas szinten tudják űzni azt amit tanultak.

2019. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!