Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Név alapján hol lehet megkeres...

Név alapján hol lehet megkeresni azt, hogy milyen vállalkozásai vannak az embernek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja találtam egy oldalt, ahol beírtam az adott nevet és kilistázta, hogy milyen cégekben van tulajdonosi viszonya az embernek (ingyen). Sajnos nem találom ezt az oldalt, mi a neve?

2019. márc. 10. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak fizetős szolgáltatást tudok ilyet.
2019. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legális Technocol ***** válasza:

Aha. És a 6x10^23-on Kovács Gézát hogy különbözteti meg - ugyanis a nevükön kívül semmi személyazonosításra szolgáló adat nem nyilvános a cégjegyzékben?

Egyébként te valamilyen cégháló-feltérképező szolgáltatásról írhatsz, de ez alapján fogalmam sincs melyikről.

2019. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Anyja neve, születési idő és a lakcím is nyilvános adat a cégjegyzékben.
2019. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

E-cégjegyzék


[link]

2019. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!